تراکتور در بن بست ، پدیده از صدر تکان نمی خورد

پدیده و تراکتور در یک بازی نه چندان پر افت و خیز امتیازات را تقسیم کردند.

تراکتور در بن بست ، پدیده از صدر تکان نمی خورد

به گزارش خبرنگاران ، یکشنبه 1،7،97، هفته هفتم لیگ برتر، ساعت 19، ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد، تماشاگر 5 هزار نفر

پدیده صفر

تراکتورسازی سفر

داور: محمدحسین زاهدی فرد

یاری ها: سعید قاسمی، مهدی شفیعی

اخطار: محمدرضا خلعتبری از پدیده

مسعود شجاعی از تراکتورسازی

پدیده

یوسف بهزادی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، مرتضی منصوری، امیر منصوریان، مسعود ریگی، اکبر صادقی، سعید صادقی، محمدرضا خلعتبری (76- محمدرضا قاسمی نژاد)، امین قاسمی نژاد (90- محمدمهدی مهدی خانی)، حسین مهربان (71- یونس شاکری)

سرمربی: یحیی گل محمدی

تراکتورسازی

محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی (53- مهدی مهدی پور)، محمدرضا مهدی زاده، احسان حاج صفی، علیرضا نقی زاده، مسعود شجاعی، دانیال اسماعیلی فر، یوکیا سوگیتا (79- احسان پهلوان)، اشکان دژاگه، آنتونی استوکس

سرمربی: محمد تقوی

بازیکن برتر: اکبر صادقی

توضیح بازی

پدیده صدرنشین غیرمنتظره لیگ برتر برای تداوم شگفتی سازی خود در برابر تیمی نهاده شد که پرهیاهوترین تیم فصل جاری لیگ برتر بوده. تراکتور که با جذب ستاره های پرشمار و نامدار و البته گرانقیمت و یک مربی گرانقیمت تر و نامدارتر خیلی زودتر از حد تصور به گل نشست و حالا بعد از خروج جان توشاک با یک سرمربی موقت آمده بود تا شروع دوباره ای را در لیگ برتر داشته باشد.

بازی مطابق انتظارات با حملات پدیده شروع شد و چند حمله پراکنده را ترتیب داد اما در ادامه ستاره های تراکتور جریان بازی را در دست گرفتند و بازی را به تعادل کشاندند. اگرچه دو تیم در نیمه نخست به جایی نرسیدند تا دست خالی به رختکن روند.

نیمه دوم نیز ادامه همان روند نیمه نخست بود؛ حملات جسته و گریخته پدیده و تک جرقه های ستاره های تراکتور. هر اندازه به خاتمه بازی نزدیک می شدیم حملات دو تیم برای تغییر نتیجه بیشتر می شد اما در نهایت اتفاقی رخ نداد تا دو تیم امتیازات را تقسیم نمایند.

منبع: ایران ورزشی

به "تراکتور در بن بست ، پدیده از صدر تکان نمی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور در بن بست ، پدیده از صدر تکان نمی خورد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید