فرهنگ و هنر

بام باغ، روشی برای لذت بردن از طبیعت و مقابله با آلودگی هوا در آپارتمان

یک کارشناس معماری مزایای ایجاد فضای سبز در پشت بام ساختمان (روف گاردن) را تشریح کرد.

23 اسفند 1397

اعضای هیات مدیره انجمن طراحان پوستر خانه تئاتر معین شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، در مجمع عمومی انجمن طراحان پوستر خانه تئاتر که روز گذشته 28 مهرماه با حضور اعضای انجمن پوستر برگزار گردید، شهرام گیل آبادی مدیرعامل خانه تئاتر و مهدی قلعه بازرس خانه تئاتر هم حضور داشتند.

7 اسفند 1397

سالمندان در سایه تنهایی و بیماری، دوران ناخوش کهنسالی

به گزارش خبرنگاران، دوران سالمندی به عنوان ایامی از روزهای آرام زندگی برای افرادی تلقی می شود که همواره یک عمر تلاش کرده اند و حالا می خواهند فارغ از همه دغدغه های و مسائل زندگی، چند صباحی را در آرامش باشند.

12 بهمن 1397

برگزاری دو کارگاه آموزشی با حضور اساتیدخارجی در مریوان

به گزارش خبرنگاران، جلال قلعه شاخانی امروز سه شنبه در حاشیه سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در نشستی با خبرنگاران با اشاره به اینکه این دوره از جشنواره با حضور 39 گروه نمایشی در حال برگزاری است، گفت: این گروه ها در طول چهار روز برگزاری...

9 آذر 1397

خاتمه تدوین اولیه ما همه با هم هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فیلم، ما همه با هم هستیم دارای بازیگران متعددی است و فیلمبرداری آن بیش از 2 ماه و در نقاطی از تهران و قزوین انجام گردیده است.

17 شهریور 1397

عرضه ترجمه های جدید دور دنیا در هشتاد روز و سفر به مرکز زمین

به گزارش خبرنگاران، دو رمان دور دنیا در هشتاد روز و سفر به مرکز زمین نوشته ژول ورن از جمله کتاب های مجموعه آثار ژول ورن هستند که انتشارات آفرینگان با ترجمه فرزانه مهری منتشر و راهی بازار نشر نموده است.

30 مرداد 1397