عفیف: برای بازی مهم با پرسپولیس سخت کار می کنیم، بوعلام: صعود به نیمه نهایی پیشرفت بزرگی است

2 بازیکن السد قطر به ارزیایی شرایط این تیم پیش از مصاف آسیایی با پرسپولیس پرداختند.

عفیف: برای بازی مهم با پرسپولیس سخت کار می کنیم، بوعلام: صعود به نیمه نهایی پیشرفت بزرگی است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه العرب قطر، اکرم عفیف، ملی پوش قطری تیم السد پس از پیروزی 5 بر صفر برابر الریان در هفته ششم لیگ ستارگان گفت: این پیروزی بزرگ را به طرفداران تبریک می گویم و ما برای 2 بازی مهم نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس و بازی های لیگ ستارگان قطر سخت کار می کنیم. هدف مان در هر بازی بهترین بودن است.

وی اضافه کرد: تیم السد گام به گام در مسیر پیشرفت و رسیدن به هدف است. ما پس از بازی هفته هفتم لیگ ستارگان برابر قطر اس سی تمرین های خود برای دیدار با پرسپولیس تشدید خواهیم کرد.

خوخی بوعلام، دیگر بازیکن تیم السد قطر نیز گفت: ما در هر بازی فقط روی عملکرد خودمان تمرکز می کنیم. السد قادر به تاج گذاری در لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا است و امیدوارم با حمایت منسجم طرفداران این سطح فنی خوب خود را حفظ کنیم. ما پس از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که یک پیشرفت بزرگ است به مصاف الریان رفتیم. مسئله ای که به بازیکنان السد اعتماد به نفس زیادی بخشید.

بازی رفت تیم های السد و پرسپولیس ساعت 18:15 به وقت دوحه (18:45 به وقت تهران) روز 2 اکتبر (10 مهر) در استادیوم جاسم بن حمد باشگاه السد دوحه برگزار خواهد شد. بازی برگشت نیز روز اول آبان ساعت 18:30 به وقت تهران در استادیوم آزادی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عفیف: برای بازی مهم با پرسپولیس سخت کار می کنیم، بوعلام: صعود به نیمه نهایی پیشرفت بزرگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عفیف: برای بازی مهم با پرسپولیس سخت کار می کنیم، بوعلام: صعود به نیمه نهایی پیشرفت بزرگی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید