یک شهر زیبای باستانی در میانمار

Bagan , منطقه Mandalay , میانمار این شهر باستانی که در حدود سده نهم میلادی تاسیس شد , زمانی قلب امپراتوری بت‌پرست بود . امروزه هنوز مرکز جاذبه است : Bagan مقصد اصلی توریستی در کشور است .

یک شهر زیبای باستانی در میانمار

2000 بنای تاریخی در یک منطقه نسبتا کوچک بنا شده‌است . pagodas و stupas , در حال حاضر نه تنها یک مرکز سیاسی و اقتصادی بلکه یک مرکز مذهبی هستند , زیرا مذهب بودا در اینجا رشد کرده‌است . ساختمان‌های مقدس امروزه به دوره‌های مختلف و سبک‌های مختلف می‌رسند .
Bagan یکی از بزرگ‌ترین بناهای باستانی جهان است . آثار باستانی حفظ‌شده یا مرمت شده شامل مجسمه‌های بودا , نقاشی‌های آب‌رنگ و حکاکی شده می‌باشند . شمار بازدیدکنندگان هر سال افزایش می‌یابد , زیرا مردم در مورد این جواهر شگفت‌انگیز میانمار بیشتر یاد می‌گیرند .
چرا به آنجا بروی ?
یکی از هیجان‌انگیزترین مکان‌های باستانی و حفاظت‌شده در دنیا را کشف کنید .
کی به آنجا بروی ?
منطقه خشکی است . هر زمان که می‌خواهید بروید اما سعی کنید از گرم‌ترین ماه فوریه تا ماه مه دوری کنید .
چطور به آنجا برسیم ?
با هواپیما , اتوبوس یا قطار از Yangon و Mandalay .

اخبار و مقالات مرتبط با "یک شهر زیبای باستانی در میانمار"

افتتاحیه نخستین جشنواره ملی گردشگری و گیاهان دارویی در مجموعه قطب‌الدین حیدر تربت‌حیدریه شامگاه دوشنبه 25 تیر برگزار شد.

مسئول اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان قروه گفت: طرح کاوش‌های باستان‌شناسی شهرستان قروه با حضور کارشناسان و استادان مجرب در بخش سریش آباد آغاز شد.

کاستل گاندولفو , رم , ایتالیا . این قلعه در میان بسیاری از گنجینه‌های معماری در رم کم‌تر شناخته شده‌است . این قلعه که در سال 139 بعد از میلاد ساخته شد و در 139 بعد از میلاد ساخته شد . بعدها توسط پاپ‌ها مورد استفاده قرار گرفت . امروزه این یک جاذبه گردشگری به ارزش یک بنای تاریخی و تاریخی...

به "یک شهر زیبای باستانی در میانمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با یک شهر زیبای باستانی در میانمار

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید